Bento

Bento Mac için

 • Deneme sürümü
 • Türkçe dilinde
 • Version: 4.1.2

Zarif düzenleyici ve veritabanı oluşturma uygulaması

Birden fazla proje, olay ve görevi bir kerede takip etmek zorunda olan bir kişi iseniz, Bento her görev için ayrı bir uygulama ihtiyacını önleyebilir.

Bento, tüm önemli bilgilerinizi tek bir yerde organize eder, böylece kişileri yönetebilir, etkinlikleri koordine edebilir, projeleri takip edebilir, görevleri önceliklendirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kullanımı kolay, son derece iyi tasarlanmış ve arayüz açık bir şekilde sunulmuştur. Bento'nun amacı, programların, projelerin ve takvim randevularının sürükle-bırak gibi kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlamaktır.

Doğal olarak, aynı zamanda Adres Defteri ve iCal ile tamamen entegre edilmiş ve Bento'nun ilk eleştirileri, her ikisinin de yüceltilmiş bir versiyonundan başka bir şey olmadığıydı. Ancak, birkaç farklı şablonla veritabanları oluşturabilmeniz, artık bundan çok daha fazlası anlamına geliyor. MySQL veritabanının gücüne sahip olmayabilir, ancak bunları kolayca oluşturmayı ve şablon seçimini mükemmelleştirir. Tarihleri ​​ve kişileri yeni bir veritabanı oluşturmaya yönlendiren her şey, nasıl yapılacağına dair hiçbir şüphe duymadığınıza dair bir kurulum sihirbazına sahiptir.

En son sürüm önemli ölçüde geliştirilmiştir. Posta etiketleri basabilme özelliği, tonlarca yeni yeni şablon ve Bento dosyalarını dışa aktarma yeteneği olarak eklenmiştir. Bu, Bento projelerini diğer bento kullanıcılarıyla işbirliği yapabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, bazı kullanıcıların yükseltme işlemi sırasında veri kaybı bildirdiği için veritabanınızı en son sürüme geçmeden önce yedeklemeniz gerektiğini unutmayın.

Tüm organizasyonel görevlerinizi tek bir araç altında getirmek istiyorsanız veya veritabanları oluşturmak için kullanıcı dostu bir yola gereksinim duyuyorsanız, Bento'dan daha iyisini yapamazsınız.

OS X 10.7 Mountain Lion ve Retina ekranlarıyla ilgili hata düzeltmeleri ve güncellemeler sağlar. Bento iPhoto kütüphanesinde saklanan verileri yeni bir Bento Photos kütüphanesine taşır ve iPhoto'dan bağlantıyı keser. İPhoto'dan Bento medya alanlarına resim ekleyebileceksiniz. Mac App Store'dan Bento 4'ü satın aldıysanız lütfen mevcut olduğunda Mac App Store'dan bir güncelleme indirin.

Değişiklikler

 • OS X 10.7 Mountain Lion ve Retina ekranlarıyla ilgili hata düzeltmeleri ve güncellemeler sağlar. Bento iPhoto kütüphanesinde saklanan verileri yeni bir Bento Photos kütüphanesine taşır ve iPhoto'dan bağlantıyı keser. İPhoto'dan Bento medya alanlarına resim ekleyebileceksiniz. Mac App Store'dan Bento 4'ü satın aldıysanız lütfen mevcut olduğunda Mac App Store'dan bir güncelleme indirin.

AVANTAJLAR

 • Slick ve intutitve arayüzü
 • Veritabanları oluşturmayı kolaylaştırır
 • İCal ve Adres Defteri ile bütünleşir
 • Etiket yazdırmanıza izin verir
 • Diğer kullanıcılar için Bento veritabanlarını dışa aktar

DEZAVANTAJLAR

 • Veritabanları MySQL ile oluşturulanlar kadar güçlü değil
 • Başlangıç ​​için biraz yavaş olabilir

mac için Geliştirme ve IT en fazla indirilenler

Bento

İndir

Bento 4.1.2 Mac için

Bento hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Bento denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Bento için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×